9. 3. 2017

dívčích večerů není nikdy dost!


Ať si říká kdo chce, co chce, dívčích večerů není nikdy dost.

Já tedy žádný pořádný dívčí večer nikdy nezažila. Tedy spíš ten s americkým nádechem, kdy si holky dělají masky, koukají na film, popíjejí vínko atak. A jsem moc ráda, že jsem ho konečně zažila v plném proudu, protože to bylo moc fajn a člověk konečně naplno vypnul a užíval si jen té atmosféry.

Abych vám vše ujasnila, jedná se o minulý víkend, kdy jsme měly trávit s Kristýnou a Majdou na chatě mých host rodičů, jenže nějak se to pokazilo, protože:
1) bylo -9 až -17 stupňů celsia (jen o víkendu)
2) na chatě se vypíná a zapíná voda (hrozilo, že bude zamrzlá)
3) mám propadlou technickou pravděpodobně (auto bylo koupeno v New hempshire-->tam je chata

no, takže víkend nám vycházel do růžova bych řekla.

Když už nám nevyšlo to, zkusily jsme být pozitivní a řekly jsme si, že teda zajedeme na výlet do Plimoth plantation (historické městečko).
Když jsme přijely na místo a plné adrenalinu jsme se vydaly ke vchodu, vyšel chlapík, který nám oznámil, že se vlastně otvírá až za 14. dní. Tedy teď už za týden.

No nic. -11 stupňů celsia, jedna lahev vína v autě, kterou jsme nemohly otevřít, protože nemůžou být tady v USA opilí lidi v autě a mě neni 21. Jsme na pláži. kde to fičí o stošest, je nám zima jako blázen a ten den vychází čím dál tím lépe.

odpoledne nám už trošku došly nervy, takže jsme zajely do TJ max koupit masku na obličej a jely jsme domu. Vlastně jsme si ještě objednaly pizzu v Quincy (vedlejší město), kam už se asi nepodívám :D. Byl tam strašně hezký zaměstnanec (pravděpodobně ITALIANO). My se řechtaly jak pipky, blbly jsme, snažily jsme se odmítnout druhou pizzu tím, že hubneme do plavek (objednaly jsme si mega hawai) no, a když už jsme odcházely s pizzou, nastoupily do auta, tak jsem vjela do jednosměrky (nebyla pro mě), otočily jsme se a Majda začala troubit o stopadesátšest, takže na nás koukali, jako na cvoka. Teda musím vám říct ale, že jsem si to teda užila (doopravdy, žádná ironie)

Doma jsme si daly pizzu, otevřely víno (potom druhý), koukaly na the edge od 17, udělaly si masky, smály se jako jelita, dělaly videa na snap... najdete je ↓↓↓↓ a šly jsme spát o půlnoci. Probíraly jsme své vztahy, mládí, pubertu, cestování, blbosti, no znáte to. A při tom mě napadlo, proč vlastně nemáme všichni takovéto dámské večery častěji? Vždyť to snad každý potřebuje jednou za čas... Vyzpovídat se, trošku se zkrášlit, oddychnout si, vypnout a jen pít víno, povídat si a užívat si krásného večera. Neříkám, že má být každý víkend, ale alespoň jednou za měsíc!! Můžeme to nazvat Zdravotním večerem.

Nezáleží na tom ani co budeme dělat.. vlastně záleží.
1) víno
2) dobrý jídlo
3)film
4)lidi
5)zkrášlovadla (maska, lak, vzorky,..)

5 důležitých věcí, které by neměli chybět u dámského večera. Mamka si teď určitě říká... "to je koza, vždyť ji je 20, ta si ještě může blbnout.mě je "38, já už jsem na to stará" ) (mám tě ráda mami). Na věku nezáleží. Záleží na tom se sejít jednou za čas s kamarádkama, zajít si někam do spa, na víno, přespávačky bez manželů a udělat si takový zdravotní večer.

Jako já jsem si nikdy nemyslela, že by mi něco chybělo v těhle věcech, tak teď si to myslím. Už se těším na další praštěný večer s mýma holkama! A když nás bude ještě víc, tak tim líp!!

TEN KDO NEMÁ ZDRAVOTNÍ VEČER JE PADAVKA. HAHA

jen žertuju. Někdy to zkuste💓

video
video
(vyndavaly jsme třísku z nohy)
video