9. 3. 2017

Já chci
Dneska je 8.3. ležím na gauči v obýváku a píšu tyto řádky. Zatím jen na papír.
Poslední týden mám pocit, že musím psát, změnit své myšlení a něco sama sobě dokázat. Pořád se mi v hlavě opakuje, že chci to a to... takže:

chci zhubnout
chci se obarvit (konečně zkusit trošku nazrzavější, když tu není táta)
chci více cestovat
chci dopsat knížku
chci změnit styl oblékání (něco mezi country a vintage)
chci nalézt lásku
chci poznat nové lidi
chci jet na koni
chci si nechat udělat hezké fotky
chci zkusit tančit country
chci se věnovat více sama sobě a tvořit...

a hlavně poznat sama sebe... Celý život hledám svůj vnitřek. Vím, že to ve mně je, ale ještě jsem to nenašla. Cítím, že je čas ten vnitřek objevit. Už jsem vyzkoušela tolik barev na vlasy, různých stylů oblékání, muziky, knížek, povahy, ale zatím jsem neobjevila to správné. A to hodlám najít tady v USA.

Myslím, že cítit se dobře, líbit se sama sobě je ta nejdůležitější věc, co může člověk nalézt a mít. Chci najít sama sebe a dělat to, co miluji. Ať už teď nebo později. Protože tyhle věci dělají člověka nejvíce šťastného. Nemůžete být šťastní, aniž byste se nemilovali a nedělali to, co máte rádi. A já tohle všechno plánuji najít a nehodlám se vzdát... Tak uvidím, kam mě tahle cesta a plány dovedou. Snad tam, kam bych chtěla...

Díky Americe poznávám více věcí. Ať už životního stylu, nebo cest, lidí, zvyků, odlišností...A hlavně díky Americe objevuji něco co miluji a vždy jsem měla ráda.. a to je country. Nikdy jsem se tak neoblékala ani nesnažila oblékat, protože v Česku by na mě koukali, jako na blázna.. a na to už kašlu. Je mi jedno jestli se to někomu bude líbit a někomu ne, protože já budu spokojená. Až tady zjišťuji, jak moc tento styl mám ráda, nezáleží jestli styl oblékání, nebo nábytek, dekorace... mám to ráda všechno.

Už se nemůžu dočkat, až navštívím Texas, Alabamu, Tennessee, Oregon a další státy, kde country žije. Zažít tu atmosféru, vidět rodeo, projít se po farmě... nezáleží, co tam ani budu dělat, ale co uvidím.

V budoucnu bych i chtěla něco zkusit vyrobit v tomto stylu... a když mě to bude bavit, tak třeba začít i něco vyrábět....

Tento článek je trošku hlubší, ale alespoň vidíte zase nějaký kousek ze mě. Taková já jsem a takovou bych se chtěla stát.

Nenechte se zastrašit a jděte si za tím, co chcete.. A hlavně se neohlížejte za ostatními, protože ti můžou být překážkou za vašim štěstím.