Me


Dlouho jsem přemýšlela, jestli si udělat takto stránku, kde napíšu nějaké informace o sobě, nebo si udělám štítek, kam budu přidávat své zážitky a tak nějak moje osobní věci. Ale nakonec vyhrála stránka. 
Tato stránka se bude pravidelně obnovovat, abyste byli o všem informovaní 😊😊


KONTAKT

facebook: Baru Au Pair v Usa
Instagram: baruvusa/baru.str
Pinterest: Baru v USA
Email: baruvusa@seznam.cz

Své profily a stránky jsem zvolila tak, abyste si je snadno zapamatovali a i našli. Při jakémkoli dotazu mi nejlépe napište na moji emailovou adresu a nebojte, všem důkladně odepíši na cokoli 

Teď už bych vlastně mohla přejít k tomu, o čem tahle stránka je. A to jsem já 

Já, jenom já a moje maličkost

Jak jste asi všichni pochopili, jmenuji se Bára, ale většina lidí mi říká Baru. Je mi 19 let (20. prosince 20) a pocházím z Prahy. 

Vystudovala jsem Hotelovou školu ve Vršovicích, kterou jsem zakončila maturitní zkouškou (v květnu 2016) a od té doby řeším Au Pair.

Ohledně Au Pair, ani nevím, kdy mě to napadlo jí se stát, ale nějaký pátek už to bude. Vzhledem k tomu, že studování není moje silná stránka a hlavně jsem nevěděla, kam bych šla (jsem šíleně vybíravá), řekla jsem si, že je čas na Au Pair rok.

Ohledně vysoké, chtěla jsem jít na porodní asistentku, Design, cestovní ruch nebo zahradní architektku, Sami vidíte, že každý obor je úplně o něčem jiném. Alespoň mám nad čím přemýšlet.

Moje Hobby

Vy kteří mě znáte víte, že jsem osoba, která má ráda spousty věcí. A vy, kteří mě znáte opravdu dobře víte, že miluju zpívání,

Zpívala jsem už od malička. Řekla bych, že od té doby, co jsem se naučila mluvit. Vzpomínám si, jak měl táta opravdovou kytaru a hrál princeznu ze mlejna a já vedle něj s umělou kytarkou zpívala a různě se u toho kroutila. Jo to byly časy. Jinak od deseti let jsem chodila do Umělecké školy Lounských na sólový zpěv, k té nejlepší učitelce na světě. ♥

A co jinak ráda dělám? 
Snad všechno. Až na pár sportíků. Nejsem úplně sportovní typ, ale něco se najde. Třeba plavání, nebo jízda na kole. Hihi
Jinak ráda vyrábím věci. Zrovna teď jsem blázen do vyrábění mýdel a dekorací. 

10 věcí, které mám ráda
Raději to asi všechno shrnu do TOP deseti, jinak byste četli o mých zájmech do dalšího dne 😊


  1. Zpívání
  2. Příroda a procházky
  3. Čtení (romanťáky)
  4. Zvířata
  5. Cestování
  6. Angličtina
  7. Vaření
  8. Psaní
  9. Tvoření
  10. Nadpřirozeno

Moje Rodina

Kdybych vám měla vyprávět celý rodokmen rodiny a naše příběhy, určitě si myslíte, že jsme bláznivá rodina. Takže vše rychle shrnu, hlavně taky nemůžu vypisovat nějaké osobní věci, to by se asi mamka zlobila 😂

Takže... Ehm moje rodina se skládá z pěti členů. Já, máma, táta, brácha a pes
Začnu od Mamky
Mamka je na půl Arabka a jmenuje se Rania. Miluje pečení a tancuje břišní tance. Má bláznivou sbírku andělíčků a umí péct ten nejlepší dort na světě.

Táta je Čech a jmenuje se Marcel. Je to blázen do hokeje a aut. Svůj volný čas rád tráví s bráchou na hokeji. Umí vařit nejlepší čínu.

Brácha- jmenuje se Kuba. Většinu času mu říkám Jakube, protože mě rozčiluje, ale dala bych za něj ruku do ohně. Chodí na střední školu Průmyslovou, hraje hokej a celkem mu to jde. Rád hraje počítačový hry. Ostatně, jaký puberťák ne.

SISSI -  Sissi je naše malá jedenáctiletá Yorkšírka. Je rozmazlená a furt se válí v mé posteli.

Babička a děda- Jsou spolu od babiččiných 14ti let. (je jim 70+), láska jako trám. Miluju je a ráda trávím čas u nich na vesnici. Děda je rybář a babička nejlepší kuchařka. A má nejlepší svíčkovou.

Babička, Prababička- Žijí spolu v Praze, děda od babičky žije už xy let v Alžíru. Jsou skvělé a moc chytré. Prababička ráda plete, babička je šéfredaktorka a miluje historii a památky.

No a nakonec... Mám 2 bratrance a sestřenici.

To je tedy shrnutí mé malé rodinky. 
Nejlepší kamarádi 

Možná se tu někdy zmíním o nejlepších kamarádech. Víc to asi bude nejlepší kamarádce, ale nesmím zapomínat i na kamaráda

Anička-
S Aničkou se znám už od základní školy a dalo by se říct, že od 6. třídy jsme nejlepší kamarádky na život a na smrt. Vždy tu pro mě byla a já pro ní. Je to moje taková sestřička, kterou budu mít napořád ráda. V celku máme rády stejné věci, takže vypisovat to tu nemusím.Kryštof-
S Kryštofem se znám od prváku na střední škole. Poznali jsme se na Ladronce, když se tam slavili čarodějnice. Je to věčný pohodář, skoro vždy tu pro mě byl a já si ho jako kamaráda vážím.
Má rád pokemon go a nintendo věcičky, s čím já moc nesouhlasím, ale tak ať dělá, co ho baví. Je to učitel na prvním stupni základní školy.A teď poslední věc a tou je

AU Pair


Jak asi všichni víte, už jsem našla svoji skvělou rodinku. 4. ledna odlétám do New Yorku a 7. ledna k mé rodině do Bostonu v Massachusetts. Už se těším, až konečně naživo uvidím mé rošťandy.
 G (4 roky) a Kate (1,5)